Koszty i rodzaje dostawy

Koszty dostawy

  nazwa kuriera 

waga przesyłki

płatność przelewem

pobranie

 UPS 

     

SUUS 

     

Uwaga! Koszt dostawy przesyłek ponadgabarytowych ustalany jest indywidualnie z Klientem drogą telefoniczną lub e-mail. W przypadku pytań lub wątpliwości prosimy o kontakt z obsługą sklepu.

 

Rodzaje dostawy

  • przesyłka kurierska
  • przesyłka kurierska za pobraniem

Ponadto Sprzedawca udostępnia możliwość bezpłatnego osobistego odbioru Produktu w siedzibie firmy: Chmielek 206A, 23-412 Łukowa, w Dni Robocze od 7.00 do 15.00.

 

Pozostałe informacje

1. Dostawa Produktu realizowana jest na terytorium Rzeczypospolitej Polskiej.

2. Zamówiony Produkt dostarczany jest pod adres wskazany przez Klienta w trakcie składania Zamówienia.

3. Dostawa Produktu do Klienta jest odpłatna, chyba że Umowa Sprzedaży stanowi inaczej.

4. Zaleca się sprawdzenie doręczonego Produktu w obecności kuriera, w sposób przyjęty dla przesyłek danego rodzaju. W razie stwierdzenia ubytku lub uszkodzenia przesyłki Klient ma prawo żądać od kuriera sporządzenia odpowiedniego protokołu.

5. Ciężary i korzyści związane z Produktem oraz niebezpieczeństwo przypadkowej utraty lub uszkodzenia Produktu przechodzą na Klienta nie będącego Konsumentem z chwilą wydania Produktu kurierowi przez Sprzedawcę.

6. W przypadku przesyłania Produktu za pośrednictwem kuriera, Klient nie będący Konsumentem zobowiązany jest zbadać przesyłkę w czasie i w sposób przyjęty przy przesyłkach tego rodzaju. Jeżeli stwierdził, że w czasie przewozu nastąpił ubytek lub uszkodzenie Produktu, zobowiązany jest dokonać wszelkich czynności niezbędnych do ustalenia odpowiedzialności kuriera.

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl